neljapäev, 31. mai 2012

Mio Solo vol. 2

See on mai kuu esimene ja viimane postitus. Vist päris esimest korda kirjutan ainult ühe postituse terve kuu peale. Aga mai kuu on olnud nii jube kiire... Sünnipäev, sünnipäev, aiamaa, sünnipäev, muru niitmine, sünnipäev jne jne. Vabandan ja edaspidi üritan produktiivsem olla :D
Pikka juttu ma ei tee - põhiliselt pildid. Bambino Mio AIOst Mio Solost kirjutasin tutvustava postituse juba varem aga nüüd siis jagan lugejatega oma tehtud pilte ja veidi ka kasutamisest. Tuletan meelde, et juba sel ajal kui mähet katsetasin oli mul poeg põhimõtteliselt mähkmevaba. Aga mingit aimu ikka sain kui mõni üksik pissi juhtus pikema autosõidu või lõunaune ajal mähkmesse tulema.
Välimuselt on Mio Solo väga sarnane Tots Bots EasyFit'ga ja see on ka ainuke asi (tegelikult on üks asi veel - see, et mähe on Hiinas valmistatud), mille kallal viriseksin. Kui juba teha siis võiks ju olla omamoodi... Kasutamist see igatahes ei mõjuta ja nii palju kui mina seda katsetada jõudsin, on mul ainult kiidusõnu. Mio Solo on võrdlemisi õhuke, istub hästi jalas ja imav. Kõpsud on tugevad ja materjal (kõik sünteetilised!) mõnusalt pehme. Mina olen mähkmega rahul :)
Mio Solo PUL on sarnane iga teise AIO pealmise kihiga. Ma ei teagi täpselt, millist materjali Bambino Mio kasutab mähkmekatete tegemiseks aga mähkmekatete materjalist on see erinev. Ikka nagu kõik teised PULid.
Pakendil on peal ka QR kood, kust (peaks) leidma kasutusjuhendi ja muud vajalikku. Hunnik pilte veel lõpetuseks.
Pakendis

Suur...
.. ja väike.
Pesukrõpsud
Mio Solo seest poolt, sisu taskust väljas (tongue-style)

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Sa võiks hindadest ka millalgi ülevaate anda! Vaatasin, et see mio solo hind on pea 20euri tk! Päris "hea" :)
A ile

Anonüümne ütles ...

Minu meelest on ka AIOde ja taskumähete hinnad väga kallid. Ma ise olen ostnud mõned Eestis müüdavad AIO-d (ca 20eur tk), kui ka soetanud UK eBay-s müüdavad nimetud hiina taskumähkmed (alla 7 euri tk koos saatekuluga), ja nüüd ma eelistangi neid "hiinakaid", sest need: 1)on pehmed ja istuvad hästi, 2) kummid ei sooni, 3) lekivad ainult siis, kui mähe on tõesti väga täis (2-3 tundi on muretu kahe kaasasoleva mikrofiibersisuga), 4) kuivavad kiiresti. Välja näevad sellised:
http://www.ebay.co.uk/itm/AIO-
Reusable-Washable-Cloth-Pocket-
NAPPY-insert-3-15kg-
/220759085453?pt=UK_Baby_Baby_Chang
ing_Nappies_LE&
var=&hash=item79147aed5c

Katariina ütles ...

Hinda on neil tõesti parajalt :) Samas brändimähkmetele on järelturgu ning kasutatuna makstakse nende eest ka rohkem.

Hiinakaid saab osta.ee'st isegi odavamalt. Praegu seal mitu head pakkumist (ühe sisuga).

Terv,
Katariina

Anonüümne ütles ...

Minule MioSolo ka väga meeldis ja jättis materjalide poolelt väga positiivse mulje. kahjuks aga ei sobinud see siis ega ka nüüd mitu kuud hiljem meie pontsaka poisi jalga. Mähkme esiosa küljes oleva krõpsu nurgad (just need, mis on trukkide kohal ülaservas) hakkab hõõruma ja päris korralikult. Esimesel korral kahjuks ei märganud enne kui poisi nahk oli juba marraskil. Mitu päeva paranes. Tots Bots Easyfit istub aga ideaalselt ja probleeme pole kordagi olnud.
Plaan on järgmine, hilissügisel sündiv, pisike just Tots Botsiga varustada (kui need proovimise käigus vähegi talle sobivad).