kolmapäev, 31. oktoober 2012

Baba+Boo mähkmed

Looduspere poes on juba üle kuu aja müügil Baba+Boo mähkmed aga minul ikka veel tutvustus kirjutamata... Väga vabandan! Viimase oktoobripäevaga (või rohkem nagu ööga) teen võla tasa.
Müügil on siis:


Baba+Boo  mähkmed on stiililt one size taskumähkmed, trukkidega reguleeritavate sisudega (nagu ka BumGeniusel). Materjalid on pärit Hiinast ja seepärast on need saanud palju kriitikat kui hiinakad.
Tegelikult otsisin Baba+Boo mähkmete kohta infot kohe, kui nägin Facebookis reklaami. Pettusin, sest arvestades Looduspere mainet, eeldasin, et tegu on ökokangast mähkmetega. Kahjuks see nii pole! Ka pole hind soodsam,  mida võiks loota kui on kasutatud odavamaid materjale. Aga arvustused, mis leidsin, olid enamasti head:
http://fluffymummy.com/2011/05/16/bababoo/
http://www.clothnappytree.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=78845
http://www.clothnappy.info/13-05-2011/baba-boo-pocket-nappy-series-ii-review/
Ja lisaks üks intervjuu Eve'ga, kes nende mähkmete tootmisega tegeleb:
http://www.clothnappy.info/19-05-2011/an-interview-with-baba-and-boo/

Kodukas: http://babaandboo.com

Kas keegi on neid ka proovinud? Kuidas toimivad? Mis meeldib/ei meeldi?

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Hind on soodsam... vähemalt inglismaal.
Ma ei saa aru miks looduspere poes need nii kallid on. Inglismaalt tellides tuleb ikkagi palju odavam, isegi postikulu sisse arvestades.

Katariina ütles ...

Mind huvitab sama asi. Kui lugeda foorumeid siis peaks nende mähkmete üheks eeliseks olema odav hind. Miks on siis meil need samas hinnas, mis öko-kangast mähkmed?